>>__Strona Główna__<< arrow Pielgrzymki

Pielgrzymka kajakowa do Świętej Lipki planowana jest w dniu 6 lipca 2024 roku.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 21 – 30 czerwca 2024 roku.

43. rocznica objawień Matki Bożej

Dzień 1:

Wyjazd z Mrągowa w godzinach popołudniowych (szczegóły dotyczące wyjazdu zostaną jeszcze podane). Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w Korbielowie.

Dzień 2:

Msza Święta i śniadanie w godzinach przedpołudniowych, następnie przejazd przez Słowację, Węgry i Chorwację w kierunku Medjugorie.

Dzień 3:

Przyjazd do Medjugorie w godzinach porannych, zakwaterowanie, odpoczynek, obiadokolacja. Możliwość uczestniczenia w wieczornym nabożeństwie międzynarodowym.

Dni 4 – 8:

- codziennie uczestnictwo w wieczornym nabożeństwie międzynarodowym (Różaniec, Msza Święta, Koronka Pokoju, Modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, Adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek czczenie Krzyża) oraz uczestnictwo w uroczystościach 43. Rocznicy Objawień Matki Bożej w Medjugorie,

- udział w Marszu Pokoju (dla chętnych),

- wspólne wyjście na Górę Krizevac,

- wspólne wyjście na Górę Podbrdo,

- w miarę możliwości spotkanie z Patrykiem i Nancy, spotkanie we Wspólnocie Cenacolo, we Wspólnocie Błogosławieństw, w Matczynej Wiosce oraz innymi osobami posługującymi w Medjugorie,

- Msza Święta w Tihalinie,

- wyjazd nad Morze Adriatyckie; możliwość rejsu statkiem,

- wycieczka do Mostaru – dla chętnych,

- wyjazd nad Wodospady – Koćusia lub Kravice (za dodatkową opłatą).

Dzień 9:

Wyjazd do Polski

Dzień 10:

Przyjazd do Polski w godzinach porannych

Koszt: 1500 zł plus 190 euro

Cena zawiera:

Opiekę duszpasterską, przejazd luksusowym autokarem do Medjugorie, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę wykwalifikowanego pilota, śniadanie, obiadokolacja i nocleg w Korbielowie; 6 śniadań, 6 obiadokolacji i 6 noclegów w centrum Medjugorie (pokoje 2, 3 i 4-osobowe), koszt dojazdu z Mrągowa do Korbielowa i z powrotem, obowiązkową składkę do TFG i TFP.

Cena nie zawiera:

Posiłku w drodze do Medjugorie i podczas powrotu do kraju, wycieczek fakultatywnych: do Mostaru (10 euro), rejsu statkiem po Morzu Adriatyckim (25 euro), biletu wstępu na Wodospady Kravice (10 euro).

Organizator: Biuro Usług Turystycznych i Szkoleniowych w „CEDRON” Joanna Habiciak

Zapisy u ks. Proboszcza Roberta Kaniowskiego