Eko_Projekt ”Laudato si”
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

VI Niedziela Wielkanocna

22.05.2022

1.  Dzisiaj i za tydzień taca na parafię.  Ofiary na inwestycje parafialne za maj będą zbierane w pierwszą niedzielę czerwca.

2.  Codziennie o godz. 1730 zapraszamy na Nabożeństwa Majowe

3.  Dzisiaj o godz. 1710 Nabożeństwo do Matki Bożej Brasławskiej.

4.  W środę o godz. 1630 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.  W czwartek po wieczornej Mszy św. ok. godz. 1830 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

6.  W piątek o godz. 1600 nabożeństwo Nowenny Gietrzwałdzkiej, Koronka do Miłosierdzia Bożego i Koronka Pokoju.

7.  W sobotę o godz. 1000 spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin.

8.  Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. O godz. 1200 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej /prośba do osób nie związanych z tą uroczystością o przyjście do kościoła na inne godziny Mszy św./

9.  W środy i soboty o godz. 2100 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

10.         Adoracja Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do czwartku od godz.1600 do 1700, w piątek od 800 do godz. 1000 w sobotę. /ze względu na przygotowania do I Komunii św. w sobotę adoracja będzie skrócona/. Zapraszamy na całonocną adorację z piątku na sobotę w intencji zakończenia wojny w Ukrainie i pokój w świecie.

11.         W czwartek 26 maja ks. Szymon obchodzi 4 rocznicę święceń kapłańskich.

12.         Pan Antoni i Pan Jan  odblokowali zatkaną rynnę na kościele - serdecznie dziękujemy.

13.         Pielgrzymka do Medjugorie może się odbyć na innych zasadach. Nasza mrągowska grupa pielgrzymów może dołączyć do pielgrzymki z Tych /wyjazd z Tych 19 czerwca/ lub do pielgrzymki z Piecek /wyjazd 25 lub 26 czerwca/. Koszt porównywalny do wcześniej podanego. Proszę o podjęcie decyzji do końca tygodnia.

14.         Zmarł parafianin Józef Baranowski - Msza św. pogrzebowa będzie we wtorek 24 maja o godz. 1300.