Standardy Ochrony Dzieci
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

XXIX Niedziela Zwykła

20.10.2024

1.  Dzisiaj taca na misje, za tydzień na parafię. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła, za tydzień na inwestycje parafialne.

2.  Dzisiaj  po Mszy św. o godz. 1000 spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania. O godz. 1700 dzisiaj nabożeństwo różańcowe połączone z nowenną przed beatyfikacją sióstr Katarzynek.

3.  We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II. Dziękujemy Pani Izabeli Chołody za przygotowanie z dziećmi i przedstawienie w minioną niedzielę występu o świętym Papieżu.

4.  W środę o godz. 1640 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 1700 Msza św. do Matki Bożej.

5.  Dzisiaj o godz. 1720 nabożeństwo do św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek o godz. 1640 do Matki Bożej Brasławskiej.

6.  Za tydzień 27 października o godz. 1700 Nowenna Gietrzwałdzka.

7.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 1600 do 1700. W sobotę całodzienna Adoracja Eucharystyczna od godz. 800 do 1700.

8.  Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 1730 /dla dzieci są obrazki/.

9.  Nad ranem 13 października pielgrzymi Krakowsko - Łagiewniccy wrócili do Mrągowa. Głównej organizatorce pielgrzymki p. Alicji Rodziewicz dziękujemy za trud jej przygotowania i przeprowadzenia. Ks. Michałowi dziękujemy za opiekę duchową.

10.  Na stolikach za ławkami są wyłożone koperty z wypominkami i Mszą św. gregoriańską za zmarłych. Wypominki będą czytane przez cały miesiąc w tym dniu, który jest zaznaczony na kopercie. Msza św. codziennie jest odprawiana za wszystkich zmarłych w niej poleconych. w dniu wskazanym na kopercie ci zmarli będą wyczytani. Prosimy o czytelne pismo.