>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Wielkanocna

21.04.2024

1.  Dzisiaj i za tydzień taca na parafię. Po Mszach św. zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła, za tydzień na inwestycje parafialne.

2.  Jutro o godz. 1730 nabożeństwo do Matki Bożej Brasławskiej.

3.  We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski. O godz. 1800 Odpust w parafii św. Wojciecha.

4.  W środę o 1700 Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. nowenna.

5.  W czwartek Święto św. Marka, Ewangelisty. O godz. 1800 Msza św. w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

6.  O godz. 1830 w czwartek spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

7.  W sobotę o godz. 1600 Nowenna Gietrzwałdzka.

8.  Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz.1600 do 1700, w sobotę od godz. 800 do 1700 całodzienna adoracja Eucharystyczna.

9.  Modlitwy różańcowe w tygodniu będą odmawiane od poniedziałku do piątku o 1615, w sobotę w ramach modlitw grup modlitewnych o godz. 1000 i 1200 i nowenny o godz. 1600.

10.  Za tydzień w niedzielę o godz. 1500 zebranie rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej Parafii.

11.  Panu Antoniemu Wąsiewiczowi dziękujemy za usunięcie dekoracji Grobu Pańskiego.

12.  Zakończyliśmy sezon grzewczy w kościele - serdeczne podziękowania składamy Panu Ryszardowi Kwiatek za obsługę wyjątkowo kapryśnego w tym roku pieca CO.

13.  Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie w terminie 21 - 30 czerwca 2024 r. Koszt 1500 zł + 190 E. Zapisy do 20 maja. Szczegółowe informacje na plakatach.

14.  27 kwietnia br. odbędzie się w sanktuarium w Gietrzwałdzie drugie modlitewne czuwanie, podczas którego będziemy rozważać drugą boleść Matki Bożej: „Ucieczka do Egiptu” - w intencji o nawrócenie i miłosierdzie dla jawnych grzeszników, wrogów Kościoła i naszej Ojczyzny. Nabożeństwo do Matki Bożej Bolesnej rozpoczyna się o godz. 930, kończy się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500.

15.  W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Janiny Dudda. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie odprawiona 18 maja o godz. 1700.