>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

XVI Niedziela Zwykła

21.07.2024

1.  Dzisiaj taca na seminarium, za tydzień na parafię. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła, za tydzień na inwestycje parafialne.

2.  Jutro Święto św. Marii Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, w czwartek św. Jakuba, w piątek liturgiczne wspomnienie św. Joachima i Anny.

3.  Jutro o godz. 1740 nabożeństwo do Matki Bożej Brasławskiej, w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 1800 w środę Msza św. do Matki Bożej. W sobotę o godz. 1700 Nowenna Gietrzwałdzka.

4.  We wtorek o godz. 1700 i sobotę o godz. 1100 będą dodatkowe Msze św.

5.  W czwartek o godz. 1800 Msza św. w intencji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

6.  Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700 do 1800, we wtorek od 1600 do1700.

7.  Modlitwy różańcowe w tygodniu będą odmawiane przed wieczorną Mszą św. o godz. 1715 (we wtorek o godz. 1615), dzisiaj ok. 900.

8.  W środy i soboty o godz. 2100 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

9.  Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Krakowa - Łagiewnik - Oświęcimia i Wadowic 10 - 12 października.

10.  Dzisiaj po Mszach św. przedpołudniowych przed kościołem będzie poświęcenie pojazdów z racji zbliżającego się święta patronalnego kierowców św. Krzysztofa. Przy poświęceniu będzie zbiórka ofiar na pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

11.  W czwartek 25 lipca o godz. 900 dzieci wyjadą na kolonie letnie "Caritas" do Fromborka Dzisiaj po Mszy św. ok. godz. 1100 będzie spotkanie dla rodziców wyjeżdżających dzieci. Przy tej okazji dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku na ten cel. Dziękujemy również ofiarodawcom, którzy wsparli ten wyjazd przekazując pieniądze.

12.  Decyzją ks. Arcybiskupa z dniem 1 sierpnia odchodzi z naszej parafii ks. Szymon Gut. W następną niedzielę o godz. 1000 będzie jego pożegnanie.

13.  W Gietrzwałdzie w sobotę 3 sierpnia 2024 r. będzie czwarte modlitewne czuwanie – ofiarowane jako ekspiację za grzechy zniewolenia przez alkohol, narkotyki i wszystkie inne zniewolenia, w intencji O UWOLNIENIE OD WSZELKICH ZNIEWOLEŃ.

14.  W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Leonarda Dudek. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie 16 sierpnia o godz. 1700.