Caritas - 1,5% podatku
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne

III Niedziela Wielkanocna

14.04.2024

1.  Dzisiaj taca na kurię, za tydzień na parafię. Po Mszach św. za tydzień zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła

2.  Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1000 będzie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. Po spotkaniu z dziećmi spotkanie z rodzicami.

3.  W środę o godz. 1700 Msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po Mszy św. nowenna.

4.  W sobotę o godz. 1730 nabożeństwo do św. Rafała Kalinowskiego.

5.  Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku od godz.1600 do 1700, w sobotę od godz. 800 do 1700 całodzienna adoracja Eucharystyczna.

6.  Modlitwy różańcowe w tygodniu będą odmawiane od poniedziałku do piątku o godz. 1615, w sobotę w ramach modlitw grup modlitewnych o godz. 1000 i 1200.

7.  Wczoraj wieczorem wróciliśmy z dwudniowej pielgrzymki do Wilna. Serdeczne podziękowania składamy p. Alicji Rodziewicz za bardzo sprawne jej zorganizowanie.

8.  W piątek 19 kwietnia o godz. 1300 w kaplicy pogrzebowej Hermes będzie pogrzeb śp. Janiny Dudda.