header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1,5% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Bierzmowanie
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
Informacje z Dekanatu
>>__Strona Główna__<< arrow Ogłoszenia Parafialne
Ogłoszenia Parafialne

XV Niedziela Zwykła

14.07.2024

1.  Dzisiaj taca na parafię, za tydzień na seminarium i zbiórka ofiar na sprzątanie kościoła.

2.  W środę o godz. 1740 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 1800 Msza.

3.  W sobotę o godz. 1730 nabożeństwo do św. Rafała Kalinowskiego.

4.  W poniedziałek, wtorek i sobotę będą o godz. 1700 dodatkowe Msze św.

5.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 1700 do 1800, w poniedziałek, wtorek i sobotę od godz. 1600 do 1700. W czasie wakacji w soboty nie ma całodziennej adoracji eucharystycznej.

6.  Modlitwy różańcowe w tygodniu będą odmawiane przed wieczorną Mszą św. o godz. 1715 (w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 1615), dzisiaj ok. 900.

7.  W środy i soboty o godz. 2100 zapraszamy na Apel Jasnogórski.

8.  Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Krakowa - Łagiewnik - Oświęcimia i Wadowic 10 - 12 października br. Koszt 850 zł.

9.  Za tydzień po Mszach św. przedpołudniowych przed kościołem będzie poświęcenie pojazdów z racji zbliżającego się święta patronalnego kierowców św. Krzysztofa. Przy poświęceniu będzie zbiórka ofiar na pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy. Po Mszy św. dla dzieci ok. godz. 1100 w następną niedzielę będzie spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie "Caritas" do Fromborka.

10.  Pan Henryk Nikonor zmodernizował mocowanie lamp oświetleniowych przejścia przy plebanii. Wybitnie pomogli mu w tym dziele p. Janusz Gruszczewski i Zbigniew Bułaj - serdeczne dzięki. Panom Janowi i Mariuszowi Malejewskim, Zbigniewowi Jachimczuk i Tomaszowi Lemańskiemu dziękujemy za usunięcie gruzu sprzed plebani. Niech Pan nagrodzi za poświęcony czas i włożony trud.     

11.  W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Waldemara Ruszczyka. Msza św. w 30 dzień po pogrzebie będzie 10 sierpnia o godz. 1700.