header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<< arrow Intencje Mszalne
Modlitwa RÓŻAŃCOWA za Polskę
Napisał Administrator   

W niedzielę 17 października 2021 roku włączyliśmy się w ogólnonarodową modlitwę różańcową za Polskę. Ulicami naszego miasta przeszła procesja wynagradzająca Najświętszemu Serca Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy własne, popełnione w Polsce i przez Polaków.

   Pierwszą cześć różańca odmówiliśmy w kościele św. Rafała Kalinowskiego, którą prowadzili „Wojownicy Maryi”,  dwie następne ulicami Mrągowa i czwartą w kościele św. Wojciecha, w którym koronką do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwem zakończyliśmy modlitwy.

Henryk Nikonor

Image