header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<< arrow Intencje Mszalne
JASEŁKA
Napisał Administrator   

DZIŚ GWIAZDA DROGĘ NAM POKAŻE

W kościele św. Rafała Kalinowskiego 6 stycznia 2022 roku na Mszy Świętej o godz. 10.00 uczniowie z klasy 3f ze SP nr 1 w Mrągowie przedstawili scenę wędrówki za gwiazdą, aby oddać pokłon Nowonarodzonemu Królowi - Zbawicielowi.

W Jasełkach udział wzięli: Św. Rodzina: Maryja – Milena, św. Józef – Dawid, Anioł – Paula, Mędrzec I – Piotr, Mędrzec III – Olaf, Pastuszek – Oskar, Świerszczyk – Oliwia, Pajączek – Ksawery, Ptaszek – Piotr, Dzieci wędrujące do Betlejem: Maciej, Hubert, Jowita, Wiktoria, Błażej, Nadia, śpiew kolęd – Wiktoria i Jowita.

Pani Izabeli Chołody i Małym Artystom z trzeciej klasy, którzy tak pięknie przedstawili Jasełka serdecznie dziękujemy.

Henryk Nikonor

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image