header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
>>__Strona Główna__<< arrow Humor
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI
Napisał Administrator   

Image

W ramach Wielkiej Nowenny w intencji Ojczyzny 25 i 26 lutego odbędzie się w naszym kościele NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI. Początek o godz. 1830 w piątek, zakończenie o godz. 800 w sobotę. O godz. 2400 Msza św. w intencji Ojczyzny. W trakcie modlitw cztery części Różańca, Droga Krzyżowa, Modlitwa Uwielbienia, Modlitwy do Patrona Polski św. Andrzeja Boboli prowadzone przez wspólnoty i grupy modlitewne z naszej parafii, i z parafii mrągowskich oraz adoracja w milczeniu. Każdy komu drogi jest los i pomyślność naszej Ojczyzny powinien znaleźć czas na uczestnictwo w tym wydarzeniu. 

 

Więcej, kliknij TUTAJ