header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1,5% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Bierzmowanie
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
Informacje z Dekanatu
>>__Strona Główna__<<
Paczka dla Ukrainy
Napisał Administrator   

Zachęcamy serdecznie do włączenia się w akcję „Paczka dla Ukrainy” realizowanej przez Caritas w całej Polsce.

Ideą akcji jest tworzenie przez polskie rodziny, wspólnoty parafialne, Szkolne Koła Caritas gotowych paczek, które będą przekazywane rodzinom na Ukrainie oraz przybywającym do Polski uchodźcom z Ukrainy, którzy nie posiadają środków do życia.

     List dyr. Caritas Archidiecezji Warmińskiejkliknij TUTAJ

 

Paczki należy przygotować w kartonach, zgodnie z załączoną instrukcją, kliknij TUTAJ, która zawiera m.in. dokładną listę produktów, które powinny znaleźć się w paczce. Ulotki z instrukcją, wydrukowane listy do rodzin ukraińskich (do włożenia do paczki) oraz kartony do przygotowania paczek (od 14 marca) można odebrać w siedzibie Caritas przy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie (godziny pracy: poniedziałek – piątek od 8 do 16, sobota od 8 do 13).

Produkty można też zapakować samemu do przygotowanego kartonu z grubej twardej tektury o wymiarach: 53x40x26cm (ten wymiar kartonu pozwoli na swobodne zapakowanie produktów, jest wygodny do podniesienia i zapakowania go na palety) i dostarczyć do siedziby Caritas w Olsztynie lub do magazynu żywości (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym).

Autor: Henryk Nikonor

Dzisiejszy dzień to:
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
5 Grudnia 2023
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Gerald,
Geraldyna, Kryspina,
Krystyna, Pęcisława,
Saba
Do końca roku zostało 27 dni.
Ogłoszenie
Pierwsza Niedziela Adwentu
Zaproszenie
Diecezjalne Święto Młodych
Uroczystość Odpustowa
Diecezjalne Święto Młodych w Mrągowie
Film Matka Teresa. Nie ma większej miłości
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W MRĄGOWIE
Miesiąc modlitwy za zmarłych
Zbiórka zużytego sprzętu
Imieniny Duszpasterza
Miesiąc Różańca Świętego
Gościmy na stronie
Aktualnie jest 43 gości online
Licznik Pobrań
Pobrano plików ze strony: 17747 Dziękujemy.
Sonda
Odwiedziłeś naszą stronę, zaznacz swój wiek:
  
Odwiedziło stronę