header image
----------------------
_____MENU_____
>>__Strona Główna__<<
Msze Święte i Nabożeństwa
Ogłoszenia Parafialne
Intencje Mszalne
Adoracja Najśw. Sakramentu
Patron
Duszpasterze
Liturgiczna Służba Ołtarza
Parafia
Caritas - 1,5% podatku
Chór Parafialny
Schola Parafialna
Galeria
Pobierz
Kancelaria Parafialna
Dokumenty
Pierwsza Komunia Święta
Bierzmowanie
Pielgrzymki
Przydatne strony
Eko_Projekt ”Laudato si”
Humor
Kontakt
Informacje z Dekanatu
>>__Strona Główna__<<
Imieniny Księdza Proboszcza Drukuj
Napisał Administrator   

                                                                     Image

  13 maja 2014 roku w Liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, na Mszy Świętej o godz. 18.00, modliliśmy się za naszego Czcigodnego Księdza Proboszcza Roberta Kaniowskiego, naszego wspaniałego kapłana, który w tym dniu obchodził imieniny, a dzień wcześniej urodziny. Mszy św. przewodniczył dostojny Jubilat i Solenizant zarazem. Przy ołtarzu Eucharystii był ks. Senior Antoni Miciński, który modlił się w polecanej intencji Mszy Świętej. Na Mszy św. obecni byli przedstawiciele różnych grup modlitewnych: Domowego Kościoła, Kółka Różańcowego, Margaretki, a także przedstawiciele Rady Parafialnej, parafianie i ludzie dobrego serca z innych parafii, którzy chcieli ofiarować modlitwę w intencji Kapłana.

Życzenia Księdzu Solenizantowi złożyli: przedstawiciele Rady Parafialnej, Koła Różańcowego i Seniorskiej Służby Ołtarza,. Delegacja Chóru Parafialnego ”Ad Astra”, Rodzina Radia Maryja, Liturgiczna Służba Ołtarza. Ostatnim bardzo miłym akcentem były życzenia od dzieci.

Czcigodny Księże Proboszczu. Niech Najświętsza Panna otacza Cię Matczyną miłością i opieką, szczególnie w trudnych chwilach i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne Łaski, a podejmowany trud zmagania się z codziennością niech Cię uskrzydla i pozwoli dostrzegać piękno i głębię życia.

Dziękujemy ks. Antoniemu za sprawowaną Eucharystię w intencji naszego duszpasterza.

Bóg Zapłać.

 Henryk Nikonor

 

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 Image

 

Dzisiejszy dzień to:
Wspomnienie św. Barbary. Dzień Górnika i Naftowca
4 Grudnia 2023
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Barbara, Berno,
Biernat, Chrystian,
Hieronim, Krystian,
Piotr
Do końca roku zostało 28 dni.
Ogłoszenie
Pierwsza Niedziela Adwentu
Zaproszenie
Diecezjalne Święto Młodych
Uroczystość Odpustowa
Diecezjalne Święto Młodych w Mrągowie
Film Matka Teresa. Nie ma większej miłości
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W MRĄGOWIE
Miesiąc modlitwy za zmarłych
Zbiórka zużytego sprzętu
Imieniny Duszpasterza
Miesiąc Różańca Świętego
Gościmy na stronie
Aktualnie jest 41 gości online
Licznik Pobrań
Pobrano plików ze strony: 17747 Dziękujemy.
Sonda
Odwiedziłeś naszą stronę, zaznacz swój wiek:
  
Odwiedziło stronę