W Liturgiczne Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, 13 maja ks. dziekan - proboszcz Robert Kaniowski obchodził swoje imieniny.
W tym dniu o godz. 17:00 na Mszy św. koncelebrowanej, z gościnnym udziałem ks. Adama Schielmanna MS, proboszcza parafii MB Saletyńskiej modliliśmy się w intencji Solenizanta.
Była to okazja by podziękować za wszelki trud i prowadzenie całej naszej wspólnoty. HN