|
Napisał Administrator
|
|
W naszej parafii 31 maja 2026 roku odbyła się uroczystość I KOMUNII ŚWIĘTEJ. 50 dzieci przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Pogoda była zmówiona, świeciło słońce i było ciepło. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył dziekan – proboszcz naszej parafii ks. kan. Robert Kaniowski. Eucharystię sprawował także o. Adam, dominikanin. We wtorek dzieci jadą do Świętej Lipki, aby podziękować Panu Bogu i Matce Bożej za otrzymane łaski. Do soboty włącznie trwa Biały Tydzień, gdzie dzieci uczestniczą we Mszach Świętych i cieszą się bliskością Pana Jezusa. Chwała Panu, że Pan jest wśród nas, a szczególnie przychodzi do dzieci zgodnie z prośbą Pana Jezusa „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie”. Za przygotowanie dzieci dziękujemy ks. proboszczowi i Pani Katechetce Izabeli Chołody i wszystkich zaangażowanym. Bóg zapłać. Henryk Nikonor         
|